Vertikālā saldētavas dzesēšanas sistēma

Vertikālā saldētavas dzesēšanas sistēma

Saldētava: saldētavas vertikālā saldētava bloķē kā to izdarīt?

Urīna saldētava sistēmas noplūdes dēļ, ko izraisījis kompresors, neapstājas, nav dzesēšanas, slikta dzesēšanas efekta, ir saldētavas vertikāla kļūme, jo sistēmas sastrēgumiem izraisītas apkopes kļūdas ir bieži sastopamas kļūdas.

Pirmkārt, vertikālā saldētavas saldēšanas sistēmas bloķēšana parasti ir netīrs bloks un ledus bloks, eļļu bloķēt bojājums ir reti.

Netīrs slēgums ir saistīts ar piemaisījumiem saldēšanas sistēmā (oksīds, varš, izdedži utt.), Kad tie atrodas dzesinātāja apritē, kapilārā vai sausā filtra aizsērējumā. Ledus bloks ir saistīts ar dzesēšanas sistēmu ūdenī, ko izraisa, jo pašā R12 satur noteiktu daudzumu ūdens, kopā ar vakuuma procesa prasību uzturēšanu nav stingri, fluorīdu procesā nonāk ūdenī, noplūdes dēļ Kompresors Ūdens, kad kompresors zemas temperatūras aukstumnesēja šķidruma gāzes stāvoklī, lai ūdens tiks pārstrādāts ar dzesējošo vielu, lai plānā un garajā kapilārā. Ja mitruma saturs uz vienu kilogramu aukstumnesēja pārsniedz 20 mg, filtru sausās silīcija daļiņas piesātina un pēc tam nevar absorbēt mitrumu, tad, kad kapilārā izplūdes temperatūra ir zemāka par nulli, ūdeni atdala no dzesētājvielas, kondensācija pie Kapilāru izeja, veidojas ledus bloki.

Netīro bloku un ledus bloku var sadalīt pilnā blokā un pusi bloķēt, iztvaicētāja neveiksmes parādība nemazina vai nemaldina sala, kondensatora kandidāta temperatūra ir augsta, ar rokām pieskārienu sauss filtrs vai kondensators nav temperatūras, sagriež procesa cauruli A liels gāzes izsmidzināšanas numurs, lai pierādītu, ka sistēma nav gluda apgrozība.

Pēc ledus bloka veidošanās kompresora izplūdes pretestība palielinās, kondensators nav karsts, iztvaicētājs tiek uzkarsēts uz laiku, bet arī var darboties pareizi, bet nepārtraukti darbojoties kādu laiku, lai atkārtoti parādītu kļūdu, kas ir ledus bloķēšanas īpašības.

Otrkārt, vertikālā saldētavas saldēšanas sistēmas noplūde, visbiežāk notika iztvaicētāja, kondensatora, pret iedarbību utt.

Ir metinātie savienojumi, vispārējie saldētavas saldētavas ir izgatavotas no alumīnija materiāliem un ir izgatavotas no tērauda, ražošanas process ir vājš, materiāla slikta kvalitāte ilgstošas pauzes laikā, tīrīšana un žāvēšana nav bijusi oksidēšanās un sabrukšana, ir noplūdes, tas ir saistīts ar nepareizu lietošanu, tīrīšanas un apstrādes, kas izraisīja vibrāciju un sadursmes, ko izraisa noplūde. Saldēšanas sistēmas noplūde, kas izpaužas kā: dzesēšanas efekts samazināts, nevis dzesēšana utt. Tādēļ, pārbaudot šādas kļūdas tikai kompresors bez apstāšanās, nav dzesēšanas, slikta dzesēšanas ietekme, lai noteiktu dzesēšanas sistēmu, ir bloķēta vai noplūda, tās iemesli nav pietiekami, būtu jābalsta uz specifisku parādību analīzi un identifikāciju.