Galda vitrīnas saldēšanas process

Table Top Showcases Saldēšanas process

Saldētava: darbvirsmas displeja korpuss iztvaikošanas temperatūra ir pārāk augsta vai pārāk zems iemesls!

【Displeja kabinets】 Iztvaicēšanas temperatūra t0 dzesēšanas šķidruma iztvaicētājā ar zināmu spiediena temperatūru iztvaikošanas spiedienā. Iztvaicēšanas temperatūra un iztvaikošanas spiediens ir atbilstoši. Iztvaicēšanas spiedienu p0 var novērtēt, ņemot vērā sūkšanas spiedienu p1. Lai pārvarētu spiediena kritumu, iztvaicēšanas spiediens parasti pārsniedz 0,01-0,02 MPa sūkšanas spiedienu, ti, p0 = p1 + 0,01 līdz 0,02 MPa.

Iztvaicēšanas temperatūru nosaka saldēšanas procesa prasības. Parasti, ja gaisa padeve ir dzesējoša viela, iztvaicēšanas temperatūra ir par 10 ° C zemāka par krājuma temperatūru. Pieteikumam ir jābūt saprātīgam, lai izvēlētos iztvaikošanas temperatūru. Pārāk zems, lai izvēlētos iztvaikošanas temperatūru, samazināsies ekonomiskā efektivitāte, jaudas dzesēšanas jauda ir maza; pārāk augsts, lai izvēlētos iztvaikošanas temperatūru, un nevar izpildīt saldēšanas procesa prasības.

Sistēmām ar kapilāriem kā droselēšanas elementiem iztvaikošanas temperatūras izmaiņas ir saistītas tikai ar izmaiņām kondensācijas temperatūrā un kondensācijas spiedienā; sistēmām ar izplešanās vārstiem, iztvaicēšanas temperatūru var vadīt, regulējot izplešanās vārsta atvēršanās pakāpi. Iztvaikošanas temperatūra un spiediena paaugstināšanās, sūkšanas gāzes pārkarsēšana ir maza, tā ir pakļauta mitriem triecieniem, šķidrums sasniedz cilindru; iztvaicēšanas temperatūra un spiediena kritums, sūkšanas gāzes pārkarsēšana ir pārāk liela, tāpēc kompresora un izplūdes temperatūra ir pārāk augsta.

Pārāk augstai iztvaikošanas temperatūrai parasti ir šādi iemesli:

1, izplešanās vārsts ir pārāk liels.

2, darbvirsmas displeja korpusa kompresora diafragma ir bojāta vai noplūdusi.

3, vārsta plāksne starp augstu un zemu spiedienu, lai iekļūtu.

4, gaiss saldēšanas sistēmā.

5, pārāk daudz dzesēšanas vielas.

6, siltuma slodze ir pārāk liela.

7, iztvaicētājam no caurules ir šķēršļi.

8, kondensācijas efekts nav labs.

9, telpu durvis un logi ir pārāk atvērti vai termiskā slāņa iznīcināšana, lai izplūstu auksts gaiss, siltuma caurlaidība.

10. Kompresora efektivitāte ir zema vai ātrums ir pārāk zems.