Virtuves saldēšanas tehnika Saldētava Enerģijas taupīšana

Virtuves saldēšanas iekārta Saldētava enerģijas taupīšana

Izmantojot saldētājkuģus, es uzskatu, ka mēs zinām vairāk par to, kā ietaupīt dažas enerģijas taupīšanas metodes, mēs zinām, ka tie ir tikai visizplatītākais veids, kā ietaupīt tikai enerģiju, tad cik elastīgs saldētavas pielietojums, lai panāktu labāko enerģijas taupīšana? Apskatīsim!

Pirmkārt: precīza saldēšanas sistēmas korekcija

Saldētavas saldēšanas sistēma darba gaitā dažādos vides apstākļos turpina mainīties, tāpēc mums ir savlaicīgi jākoriģē saldēšanas sistēma, lai vislabāk izmantotu saldēšanas sistēmas, lai sasniegtu vislabāko enerģijas patēriņu.

Otrkārt: saldētavas apgaismojums enerģijas taupīšana

Saldētavas apgaismojuma sistēma, no zinātniskā un racionālā enerģijas taupīšanas viedokļa, ņemot vērā saldētavas vajadzības, kas jāņem vērā, ir jānorāda vispārējais apgaismojums saldētavā, ja vien darbs var būt koncentrēts uz daļu, mēs arī jāizvēlas daži augstas efektivitātes un zema patēriņa apgaismojuma instrumenti ar samazināšanas ātrumu.

Treškārt: regulāra tīrīšana un eļļošana

Saskaņā ar datu analīzi, ja iztvaicētāja caurule, kamēr 0,1 mm eļļas plēve, samazina iztvaikošanas temperatūru, enerģijas patēriņam būs jāpalielinās vairāk nekā par 10 procentiem. Ja saldētavā ir netīrumi, palielināsies elektroenerģijas patēriņš, tāpēc mēs regulāri sagriež un nododam eļļu.

Vasarā ir daudz ēdiena, kas ir ledusskapī, un bez jebkāda iemesla dēļ mēs nevaram iekļūt saldētavā. Mēs vēlamies pilnībā izmantot saldētavas funkciju, un tiek pievērsta liela uzmanība detaļām.

Pirmkārt: pārtika nevar pārāk pilnā apmērā ievietot saldētavu

Saldētavas telpa nevar būt pārāk piepildīta, pārtiku nedrīkst ievietot pārāk daudz, tādēļ aukstā telpā nevajadzētu plūst auksta telpa, un pārtiku, kas ir starp bakterišķo infekciju, ir viegli saspiest kopā. 【Svaigi augļu skapis】

Otrkārt: atteikums atdzesēt dzērienus ar pudelēm

Iepakošanas pārtikas, tad mēs labāk neuzklājam saldētavā, mēs ieliekam saldētavā, vai arī durvis var uz tā, lai jūs varētu novērst kārbas krekinga. 【Saldētavas displeja skapis】

Treškārt: atteicās karsto pārtiku

Cilvēki ir pieraduši pie tikai pārtikas trauka ledusskapī, lai tas varētu būt labāk svaigs, bet tas ietekmēs saldētavas dzīvi, to nav ieteicams izdarīt.