Virtuves saldēšanas iekārtas izturību pret koroziju un

Virtuves saldēšanas iekārtu korozijas izturību un

La carte counter ar mikrodatoru kontrolieris, ar labu sniegumu un materiālu datu pārraides interfeiss. Mīklas displejs virsmas pārklāšana ar antibakteriāls aģents pārklājums, efektīvi kontrolēt dažādu baktēriju izplatīšanos. Izmantojot augstas temperatūras konservēšanas pulvera pārklājumu, ar labu korozijas izturību un trieciendrošumu. Tā ir sadalīta gaisdzeses atvērtā tipa svaigu uzglabāšanas kabinets un taisni atdzesēts stikla durvju tips, savu lomu ir samazināt temperatūru, spēlējot lomu paildzina glabāšanas laiks. Saldētas saldējamos skapjos

Lielākā daļa tirgū tas ir šodien. Vertikālā parādītu kabineta kompaktu struktūru, gludām līnijām, luksusa stila izskatu, skapjiem ar Eiropas stila, atveriet displeja: modes, ērtības, vienkāršs, svaigs, liecina divi nepareizi kabinets ar nerūsējošā tērauda vitrīnu izturīgi pret koroziju, viegli tīrāms, viegli izmantot, un nevar piesārņot pārtiku, sānu paneļus priekš viena kuģa, injekcijas ērtu tīrīšanu un noturīga arī vienkārša un elegants, elektronisko Mikrodatora temperatūras kontrolieri, tāpēc, ka Ministru kabineta temperatūra ir precīzāka, mikro-caurums stils, vienmērīgi sadalītu gaisa kondicionēšanas temperatūrai ir stabils, ēdiens nav viegli sauss, lielā loka, pirms atklāšanas rūdīta stikla, ne tikai parādīt labus rezultātus, bet arī ietaupīt enerģiju, poliuretāna putas , unikālu zīmogs dizains, elektrības un skaisti.

Multi-funkcionāla ledusskapī svaigi dārzeņi, tīru ēdieni ir ļoti ērti; augļu uzglabāšanu saldētavā Ministru kabineta plakanā platforma, ērts klientiem veikt; dārzeņi un augļi, pie skapīša satur saldēšanas, augstu tehnisko saturu. Augļi saldētava, svaigi atdzesētas skapji, dārzeņi, samazinot temperatūru, tā, ka baktērijas ietvaros palēnināt gaitu aktivitātes, baktēriju loma paplašināt glabāšanas laiku; tik lielu vertikālo saldējamos skapjos, iepirkuma lielveikali jābalstās uz lielveikalu saldēšanas, izolācija, displejs pārtikas, lai ietaupītu laiku, lai iegādātos kādu no Ministru kabineta, tas var tikai garantēt drošību pārtikas, viens efektivitātes uzlabošanai lielveikals. Vertikālā refrižeratoru skapis ar stikla durvīm dizains, liels, redzams labs rezultāts, displejs var piesaistīt klientu acīs, lai veicinātu patērētāju vēlme. Tajā pašā laikā izmantot stiklotajām durvīm padarīt skaistu luksusa produktus, piekļuvi alus auksto dzērienu ērtāk; kabinets ar apgaismojumu, enerģijas taupīšanas, atsevišķas vadības slēdzi ērti, gan saglabāt iekšējo telpu var taupīt enerģiju; produktus, izmantojot elektronisko temperatūras kontroli, augstu precizitāti; Trīs ciklu ventilatoru, atdzesēšanas ātrums, tikties, viesnīca, biznesa super veikalu brīvdienu maksimālo ražu vajadzībām; Ministru kabinets ar alumīnija pakete kupola, izturīga, lietotāji var ietaupīt izmaksas, atkārtoti produktus; iegādi spēcīgu fanu 360 ℃ ciklā Cooling, kabinets gaisa kondicionēšanas vienota un stabila, svaigi efekts ir nozīmīgāka.