Virtuves saldēšanas iekārta saskaņā ar izvietošanas metodi

Virtuves saldēšanas iekārta saskaņā ar izvietošanas metodi

Virtuves saldēšanas iekārtas ir daudz mūsdienu ģimenes, biznesa telpās tiks izmantotas saldēšanas iekārtas, virtuves saldēšanas iekārtām ir dažādi veidi, atkarībā no viena durvju, divu durvju, trīs durvju formas, četrām virtuves saldēšanas iekārtām pēc dažādiem veidiem Sadalīta vertikālās, horizontālās virtuves galda virtuves saldēšanas iekārtās saskaņā ar dažādiem gāzes kompresijas virtuves saldēšanas iekārtu dzesēšanas veidiem, virtuves saldēšanas iekārtu gāzes absorbciju un pusvadītāju virtuves saldēšanas iekārtām, ledusskapjiem kā tādām svarīgām sadzīves ierīcēm, tā patēriņu Jauda ir arī bažas, jūs zināt, vertikālā virtuves saldēšanas iekārtas, cik daudz jaudas dienā? Lielveikalu virtuves saldēšanas iekārtas ikdienas elektroenerģijas patēriņš, parasti ir ne vairāk kā vienu reizi, atkarībā no situācijas jūs izmantojat, faktiski, cik daudz enerģijas patēriņa virtuves saldēšanas iekārtas katru dienu ir izšķirošs faktors.

Virtuves saldēšanas iekārtu elektroenerģijas patēriņš, kura izmērs ir lielāks par kopējo jaudu lielāks, jo lielāks ir enerģijas patēriņš, bet arī, lai redzētu virtuves dzesēšanas iekārtu izmērus, attiecības starp jaudu, jo lielāks ir enerģijas patēriņš salīdzinoši liels, bet saldētavas saldēšanas jauda, dzesēšanas ātrums. Turklāt, bet arī atkarīgs no sezonas temperatūras izmaiņām, kopumā vasaras enerģijas patēriņš nekā ziemā, protams, ir atkarīgs no virtuves saldēšanas iekārtu lietošanas katru dienu. Tas ir, ar virtuves saldēšanas iekārtu ražotājiem, cik daudz pārtikas, atvērto durvju skaitu un laika ilgumu, lai atvērtu durvis. Vispārīgi runājot, cik daudz elektrības saldētava patērē katru dienu, ir saistīta ar saldētavas tilpumu, slēdžu durvju biežumu, apkārtējās vides temperatūru, uzglabāto priekšmetu skaitu un uzglabāšanas temperatūru, efektivitāti virtuves saldēšanas iekārtu un tā tālāk. No parastās situācijās 180 litru divu durvju virtuves saldēšanas iekārtu jaudas patēriņš ir no 0,35 līdz 0,5. Early virtuves saldēšanas iekārtas var patērēt vairāk jaudas, parasti no 0.6-1.0. Vasara, lai izmantotu daudz vietas, kur virtuves saldēšanas iekārtām, dzērieniem dzer dzērieniem vajadzīga saldēšanas iekārta, atdzesēti dzērieni, ēd ar ledu, arbūzs ir arī nepieciešams iegādāties svaigus dārzeņus un dārzeņus, kas jāievieto virtuves virtuves saldēšanas iekārtu saglabāšanā. Bet, ja lielveikals virtuves saldēšanas iekārtu mazspēja, saldētavas iesaldēšana, lielveikalu virtuves saldēšanas iekārtas ir dzesēšanas stāvoklī, kā to izdarīt? Šeit mēs atrodam iemeslu.

Ja temperatūras regulators ir problēma, to ieteicams nomainīt.

Rūpnīcas dizainā lielveikalu saldētavas temperatūra lielveikalu virtuves termostata vadības telpā 0-10 grādos, parasti aukstā istabas temperatūrā līdz 2-3 grādiem, kad termostats atvieno kompresora ķēdi, vairs neuztraucoties, lai ir ledusskapī, istabas temperatūra palielinājās līdz apmēram 10 grādiem, kompresors atkal strādāja, sāka atdzist. Tāpēc turpiniet ciklā, lai sasniegtu dzesēšanas mērķi. Ja termostats ir salauzts, līdz brīdim, kad pietura vēl dzesē, saldētava tiek iesaldēta. Es iesaku jums novietot lielveikalu virtuves dzesēšanas iekārtas, lai noņemtu ledus slāni, un pēc tam mēģiniet vēlreiz.

Pirmkārt, ja kompresors ir darbināts un dzesēšanas jauda nav ieradās pagātnē, un lielveikalu virtuves saldēšanas iekārtas, daži ledus, tas absolūti trūkst fluora. Otrkārt, dzesēšanas jauda ir ļoti spēcīga visu ledus Tas ir temperatūras kontroles sistēmas atteices, šī situācija Shenzhen tirdzniecības virtuves saldēšanas iekārtu ražotāji iesaka, ka jūs varat iegādāties ārēju temperatūras kontrolieris, kas tieši kontrolē lielveikalu elektroenerģijas padeves, jūs varat pāriet Pielāgot Ārējā termostata pārejas laiks, lai kontrolētu jūsu lielveikalu virtuves dzesēšanas iekārtu dzesēšanas jaudu.

Ja tas ir pirmais gadījums, jāatrod tehniskās apkopes personāls remontam vai arī varat nomainīt tikai lielveikalu virtuves saldēšanas iekārtas.

Šķīdums, noplūdes noteikšana, slazds, vakuums, fluorīda uzpildīšana, iesaiņošana, testa brauciens, un tad labi.