Stikla durvju saldētavas saglabāšanas metodes

Stikla durvju saldētavas saglabāšanas metodes

Mums jāpievērš īpaša uzmanība stikla durvju saldētavas funkciju saglabāšanai, vislabākie svaigie padomi ir datora temperatūras kontrole, viss datoru izmantošanas process, lai pabeigtu dubultās temperatūras kontroli, patiešām nodrošina, ka stikla durvju saldētava vienmēr ir bijusi pastāvīga augsta temperatūra vidi, romāns un uzturviela. Šeit ir apskatīts veids, kā atrisināt stikla durvju saldētavu, cerot jums palīdzēt.

Stikla durvju saldētavas saldēšanas sistēma, kas nodrošina detaļu un elektrisko vadības elementu ieviešanu, lai nodrošinātu produkta stabilitāti un uzticamību. Palieliniet iztvaicētāja konstrukciju, uzlabojiet siltuma pārneses efektivitāti, lai spilvens atdzist ātrāk un pazeminātu temperatūru, vienlaicīgi samazinot energoefektivitāti, palielinot laminātu plūsmas optimizāciju, efektīvi ietaupot enerģiju; stikla durvju saldētava uzlabota atpakaļpušu saldēšanas sistēma, korpusa temperatūra vienota; precīza atkausēšanas automātiskā vadība, stabila veiktspēja; dabiskās gaisa atkausēšanas lietošana, samazinot enerģijas patēriņu.

Pirmkārt, komerciālie ledusskapju ražotāji, kas vada aukstā gaisa dzesēšanu, ledusskapi tieši uz aukstumu, saldēšanas telpu, lai nosūtītu aukstu, gan stiprās puses, gan lielu enerģijas patēriņu. Otrkārt, gaisa dzesēšanas saldēšana, aktīvā atkausēšana, zems mitrums, vidējā temperatūra aukstā temperatūrā, viegli izžūstoša pārtika, piemērota piekrastes, Jandzi un citām mitrām vietām, liels enerģijas patēriņš, noderīgs neliels izmērs.

Trīs - taisna aukstā saldēšana, lēta, lielāka jauda, noderīgs apjoms, svaiga un laba mitrinoša funkcija, bet temperatūra ir nevienmērīga, bieži atkausēta, piemērota urbšanai dienvidu un iekšējā jūras zonās. Nezinu, vai neesat satikušies ar stikla durvju saldētavu, tas nav dzesētājs, tad kā mēs to darām? Stikla durvju saldētavas galvenais mērķis ir saglabāt preču temperatūru, palielināt preču svaigumu, lai preces nebūtu viegli pūtamas. Ja stikla durvju saldētavu nevar dzesēt, kas ir vēl viena lieta, mums ir galvassāpes, šādi neaizveriet stikla durvju saldēšanas kameru.

Viens, stikla durvju saldētava neuztrauc iemeslu, tāpēc var būt problēma ar stikla durvju saldētavas kompresoru. Kompresors var sākt, noņemiet atpakaļgaitas gaisa cauruli ar pirkstiem, lai bloķētu izeju, pārbaudiet spiedienu, cik daudz, piemēram, ir pārāk zems, tad problēmas ar kompresoru, kurā atrodas kompresors, nevar sākt, pārbaudiet stikla durvju saldētavas barošanas kontaktdakšu .

Otrkārt, atveriet saldēšanas kameras durvis, lai redzētu, vai spuldzes iekšpusē ir spilgtas, lai noteiktu, vai ir ieslēgta stikla durvju saldētavas jauda. Ja lampa nedeg, izmantojiet pildspalvu vai multimetru, lai pārbaudītu, vai strāvas kontaktligzda ir elektriski savienota vai nav.

Treškārt, stikla durvju saldētava ir uzstādīta saldētavā, saldēšanas telpas temperatūra neatbilst termostata temperatūras prasībām, tādēļ apstājieties. Ja kompresors tiek pārvietots dienu un nakti, saldētavas nodalījums var izraisīt aukstumnesēja temperatūras atdzišanu. Lielākā daļa šīs parādības notiek gaisa dzesēšanas saldētavas stikla durvju saldētavā. Iemesls ir tāds, ka saldētavas iztvaicētāja skrāpis ir salauzts, izraisot ledus bloķēšanu. Nevar izslēgt, ka gaisa dzesēšanas ventilators ir bojāts, un stikla durvju saldētavas priekšmeti tiek bloķēti, izraisot sliktu dzesēšanas efektu.