Stikla durvju saldētava svaigi spēja

Stikla durvju saldētava Svaigi spēja

Svaigu skapi iedala augļu svaigā skapī, svaigos dārzeņos, svaigā gaļā utt. Ir daudz vairāk. Tad šīs lietas bieži varam redzēt svaigā skapja stilu. Tātad, kas notiek kā bizness, mēs, kā to izvēlēties?

Augļu veikals, iegādājoties augļus, kad pirmo reizi, vispirms vajadzētu apskatīt augļu kvalitāti, un pēc tam nopirkt, ir redzami vispārējie parametri skapis. Tātad, ja to izmanto laikā, metode tiks labāk izmantota. Bet arī uzņēmumam sniegt labus ieguvumus.

Tad dārzeņu skaits, kad jāņem vērā svaigu dārzeņu, svaigu dārzeņu un spēju saglabāt svaigu dārzeņu skaitu, jo, ja svaigu dārzeņu kvalitāte, tad bizness radīs daudz zaudējumu, tāpēc noteikti izvēlies labāku dārzeņu svaigs skapis, ja nepieciešams, var doties uz uzņēmējdarbību lauka pētījumiem.

Tad ir viegli izvēlēties svaigas gaļas skapjus, un to nevar uzdot tik daudz. Tad svaigas gaļas izmantošana, kad skapī, tikai prasa spēju sasaldēt un svaigu uz tā.

Izmantojot augļus, kad skapis, lietotāja pieredzi iepriekš, kā izmantot labāku augļu izmantošanu, vai tas? Pirmkārt, lietojot augļu konservēšanas skapi, lietotāja pieredze, pirmkārt, lietotāja iestatījumos, ja regulēšanas temperatūrā, pēc laika izmantošanas, ir jāuztur augšup un lejup vērstais taustiņš, lai veiktu neregulējamu augļi Temperatūra, bet laika regulēšana, nevar akli pielāgot.

Bet saskaņā ar lietotāja ieradumiem, kā arī augļu lietošanu, kad temperatūra, tad šoreiz, temperatūras regulēšanā atkarībā no faktiskās situācijas un augļiem. Saglabājiet temperatūru aptuveni pēc faktiskās pielāgošanas, bet ne atkarībā no to pašu idejas, lai pielāgotu jebkura augļa temperatūru, tad, ja jebkuras regulēšanas temperatūra un pēc tam vēlāk būtiski saīsinās augļu saglabāšanas skapja dzīvi, bet arī ietekmē lietotāja pieredzi. Tāpēc, regulējot temperatūru, lūdzu, pievērsiet uzmanību temperatūras regulēšanas metodei pēc vadības ierīces. Dārzeņu un augļu ražošana ir ārzemju relatīvi uzlabota kompresora izmantošana, un, ja to izmanto, šis kompresors ir ļoti efektīvs. Bet vienlaicīgi izmantojot augstu efektivitāti, dzesēšanas jauda ir ļoti ātra, un kompresora pārveidošanas vēja cikls ir salīdzinoši ātrs, tāpēc dārzeņu un augļu izmantošana ir ļoti labs efekts. Izmantojot laiku, kompresoram ir regulēšanas metodes temperatūras izlīdzināšana, un tā interjers ir arī plastmasas materiālu izmantošana, kas padara tīru un praktisku sajūtu.

Izmantojot dārzeņus un augļus, tas ir arī efektīvs enerģijas taupīšana. Tā kā Hefei ir laba elektrisko ierīču izmantošana, dārzeņu un augļu ražošana tirgus daļās joprojām ir relatīvi liela, tādēļ dārzeņu un dārzeņu ražošana ir labāka reputācija. Tagad rezervējot dārzeņus un augļus, ļoti daudz klientu.