Kūka Cooler noplūdes Protector

Kūka Cooler noplūdes aizsargs

Noplūdes aizsargs (noplūdes aizsardzības slēdzis) ir elektriskās drošības ierīces. Noplūdes aizsardzības ierīces uzstādītas zema sprieguma ķēdes, kad rodas noplūdes vai elektrošoku, un sasniedza aizsardzības darbības ar pašreizējo ierobežojumu, tā tiks nekavējoties ierobežotu laiku darbības automātiski atvienojiet strāvas aizsardzības nodrošināšanu. Elektroierīces, kā jo saldēšanas sistēmas nepieciešamību strādāt, tātad enerģijas izmantošanu, ir svarīgi, noplūdes aizsardzības ierīces ir kļuvusi par svarīgāko iekārtu Ministru kabineta torte.

Noplūdes aizsargs ir galvenokārt sastāv no trim daļām: noteikšanas komponentiem, starpposma pastiprinājums, īstenošanas aģentūras darbību. ① noteikšanas komponentiem. Ar nulles kārtas transformators, strāvas noplūdes noteikšanas un sūtīt signālu. ② pastiprināšanas saiti. Būs vāja noplūdes signāla pastiprināšanas, saskaņā ar dažādiem ierīce (pastiprināšanas sastāvdaļas var izmantot mehāniskas ierīces vai elektroniskas ierīces), veido elektromagnētiskā aizsargs fāzes elektroniskās aizsardzības. ③ Izpildinstitūcija. Pēc signāla saņemšanas galvenais slēdzis no aizvērtā stāvoklī pāriet uz atvērtā stāvoklī, tādējādi nogrieztam barošanas avots, ir aizsardzības ķēde no režģa braucienu daļām.

① elektriskās iekārtas noplūdes rašanās brīdī, ir divas anomālijas: pirmkārt, trīsfāžu pašreizējā bilance bija iznīcināti, ir nulles kārtas strāvu; Otrkārt, normāli iekasēti metāla apvalks zemes spriegumam (normāls, metāla gan čaumalā un zemes ir nulles potenciālu).

② nulles kārtas transformatora noplūdes aizsardzības darbojošajā caur pašreizējo transformatora atklāt virsnormas signālus, pārcelšana starpposma mehānisma maiņas nozīme tāpēc, ka pieslēgšanas darbības, izmantojot slēdzi ierīces atvienot spēks. Pašreizējo transformatoru uzbūve ir līdzīga transformators, un sastāv no divām ruļļos, kas ir izolēti viens no otra, par pašu galveno. Ja atlikušo pašreizējā spoli, sekundārā spole ziņā pašreizējā.

③ darba principu noplūdes aizsardzība tiks uzstādīta ķēdes noplūdes aizsardzībai spoli un pievienota rinda, sekundārā spoli un noplūdes aizsargs release režģi. Tad, kad elektriskās iekārtas darbojas parastā režīmā, pašreizējā rindā tiek līdzsvarots, pašreizējā vektori, transformatora summa ir nulle (pašreizējā ir vektora virzienu, piemēram, aizplūšanas virziens ir "+" un atpakaļ virzienā ir "-" transformators turp un atpakaļ pašreizējo tādā pašā lielumā, pretējā virzienā, pozitīvo un negatīvo kompensēt viens otru). Tā bez atlikuma ir pašreizējā primārās spole, sekundārā spole nav izraisītas un noplūdes aizsargs komutācijas ierīce atrodas noslēgtā stāvoklī. Kad iekārtas korpusa hermētiskuma un kāds pieskārās, tad vaina punktu šunta noplūde caur cilvēka ķermeni zemē, strādāt pašreizējā atgriezties transformatora neitrāli punktā (nevis pašreizējā transformators), plūsmā, kas rada transformators Pašreizējo nelīdzsvarotība (pašlaik vektoru summa nav nulle), spole ražot atlikušo pašreizējā. Tāpēc tas būs sajūta sekundāro spole, tad, kad pie varas samazināt pašreizējo vērtību noplūdes aizsardzības ierīci, lai ierobežotu darbības pašreizējo vērtību automātisku pārslēgšanos ceļojums.