Saldētas saldētas kūkas dzesētājs

Cake Cooler Saldēta svaiga

Tikko iegādājies jaunu kūkas skapi, pateicoties transportēšanai uz ceļa, pārāk ilgs urbis, tāpēc tas kļūs vaļīgs kūkas kabineta iekšpusē, tāpēc šoreiz kūkas korpusam vajadzētu rūpēties par iekšējo un ārējo, un pēc tam uz ieejas Izmantojiet, bet taisnā darbā, nenogremdējiet preces kūkas kabinetā, lai būtu ļoti viegli ievainot kūka kabineta dzīvi. Tādēļ tukšajā sāknēšanas laikā, pēc stundas operācijas darbā, atcerieties, ka preces, kas darbojas laika gaitā, jāuzsāk stundai, kā arī kūka un dažas citas preces, ne reizi Viens vērā kūkas kabinets, tas būs ļoti viegli ievainot kūka kabineta iekšpusi un ievietot laiku, vislabāk to ir vairākkārt ievietot šovā. Un pēc tam pēc kūka skapīša stabilas darbības, nodot ekspluatācijā.

Šī kūka kabineta izmantošana ne tikai iekšējās kūkas kabineta daļās ir aizsargājoša, bet arī kūka kabineta dzīvē, kā arī iespēja iegūt ļoti efektīvu pagarinājuma efektu. Kūkas kabinets vai kūkas istabu saldētava tiek izmantota, lai parādītu ledusskapja kūku.

Kūkas kabinets ir sadalīts: taisnā aukstā (sala) un ar gaisa dzesēšanu (bez sala) divi, temperatūra ir 2 līdz 8 grādi svaigi, krāsa ir sarkana, melna, balta uc (marmors ar dabisku marmora un mākslīgo marmors) un krāsa Tērauda, stila noapaļots, taisnā leņķa, priekšējās bīdāmās durvis un citi stili, bāri, augļu veikali, dzērienu veikali un tā tālāk.

Kapsulas skapīša aizmugurē, kas novietota uz sienas, lai necaurredzama plāksne, to var nofotografēt priekšējās durvīs, klients var izvēlēties to pašu krāsu, pēc izvēles un kabineta izskatu ar tādu pašu krāsu, baltu, nerūsējošā tērauda vai spoguli. Augšpusē var uzstādīt gaismas kārbu, spilvenu lukturus, papildu fluorescējošos, prožektorus, augšpusē ar gaismas kastēm. Augstumu, platumu, garumu var noregulēt atbilstoši izmantošanai. Kvadrātveida skapji parasti ir četrpusējs caurspīdīgs stikls, kas piemērots displeja kūkai, dārzeņiem, dzērieniem, alum un citiem maziem priekšmetiem, jūs varat arī parādīt kabinetu dāvanu, rokdarbu, elektronisko izstrādājumu, pārtikas preču, tabakas un citu priekšmetu The

Kūkas skapī ir dažādas saglabāšanas, saldēšanas, displeja un citiem mērķiem, var tikt uzstādīta kūkas skapja kopējā struktūra un noņemamo detaļu izmantošana, izmantojot rūdītu stiklu, lai nodrošinātu, ka parādīt, bet arī lai nodrošinātu, ka stikls nav ievainots, neizmantoja nekādus līmes materiālus, skrūvgriezis var pabeigt vitrīnas nojaukšanu. Viegla demontēšana, apstrāde, pārvietošana, bīdīšana un tā tālāk. Kūku ražošanai, ir jārīkojas šādi:

1, pilnībā un saprātīgi izmantot unikālu vietu.

2, ar rūdītu stiklu, vislabākos materiālus.

3, pabeidziet kūka saglabāšanu, parādīt kūku, saldētu kūku un tā praktisko funkciju.

4, izskats skaisti jauns, piesaistot uzmanību, vienlaikus dodot labu iespaidu, vēlas ēst garšu.

5, kas nodarbojas ar reklāmas dizaina prasībām.

6, jāizmanto importētais kompresors (pazīstams arī kā: dzinējs, motors).

7, pēc dzesēšanas problēmām noteikti remontējiet pēc iespējas īsākā laikā, lai izvairītos no kūkas, dārzeņu, dzērienu, liesu vīna un citu priekšmetu iekšpuses, šķiet, ka temperatūra ir nepietiekama un rodas ievērojami zaudējumi.