Kūka dzesētāja dzesēšanas efekts

Kūka dzesētāja dzesēšanas efekts

Kā uzturēt kūka dzesētāju

1. sprieguma diapazons ** - 242V sprieguma nestabilitāte, ja regulatoram ir vairāk kā piecas reizes jaudas; kūkas svaigā skapja barošanas avots parasti izmanto 220V50HZ vienfāzes maiņstrāvas.

2. Pašreizējā kontaktligzdas un elektropārvades jauda nedrīkst būt mazāka par uzņēmuma norādīto A skaitu, kūkas ir aprīkotas ar atsevišķu kontaktligzdu. Ligzdai jābūt droši nostiprinātai;

3. Var tikt iemests skapja priekšmetos, kūkas svaigā skapī, kad preces tiek viegli ievietotas. Lai nesabojātu iekšējo sienu;

4. Kad darbība, lai panāktu stabilu stāvokļa slēgšanu, pirmo reizi jāizmanto, lai palaistu 1-2 stundas. Un pēc tam ielieciet pārtikā pēc zābaku zāles;

5. Ievietojiet pārtiku, kas nav pārāk tuvu izejai, precēm vajadzētu būt novietot pēc atbilstoša klīrensa, tuvu skapim pirms un pēc vietas, lai saglabātu noteiktu attālumu. Lai veicinātu konvekcijas gaisa kondicionēšanu, temperatūras vienveidīgumu.

6. nodrošina labu aukstās ventilatoru, lai aizsargātu iekārtas dzesēšanas efektu; Kūkas svaigu skapi priekšā vismaz 100 MM virs telpas.

7. Nepakļaujiet tiešai saules gaismai vai krāsnī. Skapja apkārtējā temperatūrai jābūt mazākai par 35 ℃.

8. Lai samazinātu elektroenerģiju, minimizējot atvērto durvju skaitu. Un saīsiniet laiku, lai atvērtu durvis;

9. parasti nav jāpielāgo, kūkas mēbeļu skapīša rūpnīcas temperatūra ir noregulēta un aizslēgta.

10. Saldētava pārtrauks darboties atkausēšanas stāvoklī, bet kūka dzēss skapi ar mikrovadības automātisko vadību. Atdzesējiet saldētavas galu, lai automātiski palaistu dzesēšanu.

1. kūkas kabineta ikdienas uzturēšana:

(1) Regulāri notīriet kompresoru un kondensatoru.

(2) regulāri notīriet kūku vitrīnu (vismaz reizi divos mēnešos). Iztīriet ledusskapi, kad pirmo reizi atvienojat strāvu, ar maigu mazgāšanas līdzekli un ūdeni viegli skrubis, un pēc tam iegremdē ūdeni tīrīšanas līdzekļa tīrīšanai. Nedrīkst lietot mazgāšanas līdzekli, dezaktivācijas pulveri, talka pulveri, sārmainu mazgāšanas līdzekli, dienas, kurās ūdeni, vārošu ūdeni, eļļu, otas un citus aukstuma uzglabāšanas vitrīnas tīrīšanas līdzekļus.

(3) kūka dzesētāja displeju ilgu laiku neizmanto, jums vajadzētu atvienot barošanas kontaktdakšu, noslaukiet kastīti tīrām, ar lodziņu pēc pilnīgas sausas, kastes durvis ir aizvērtas.