Dibināta 2003. gadā, Guangzhou Boaosi Appliance co., Ltd. (Boaosi) forma Itālija Dukers uzņēmums attīsta un tika reģistrēta, Guangzhou, China. Pēc tam mēs apvienot ar Guangzhou Xingnan elektriskās ierīces co., Ltd., kas ir vairāk nekā 20 gadu pieredze dzesēšanas iekārtu ražošanā. Tāpēc, mūsu kompānija ir kļuvusi ļoti svarīgi ražotājs laukā un saldēšanas iekārtu, gan iekšzemes, gan ārvalstu tirgos.

Līdz šim mums ir pilnu produktu klāstu, piemēram, ledusskapji, saldētavas krūtīs, atpakaļ bārs dzesētāji un iepazīstinātu partijas dzesētāji. 2007. gadā mūsu ražošanas jauda sasniedza vairāk nekā 500,000 komplekti. Aptver aptuveni 60 tūkstoši kvadrātmetru, mūsu kompānija ir uzlabotas automātiskās iekārtas. Boaosi pieder RMB100 miljonu pamatlīdzekļus ar aptuveni 800 darbinieku. Aizjūras tirgiem, nesen arī ir noticis liels jauninājumu. Nostiprināt eksportētāju iespējas, mēs ieguldīts daudz veidot pilnīgi jaunas darbnīcas un biroja ēkas Sep 2007. Turklāt mūsu vadības sistēma ir pilnīgi saskaņā ar starptautiskiem standartiem. Turklāt virkne jaunu ledusskapju un saldētavu, kas jo īpaši paredzēti Eiropas valstīm būs iznācis vēlāk.

Mūsu biznesa princips ir diezgan skaidrs. Iekšzemes tirgū, mēs veltīt sevi veicinot mūsu zīmolu, un mēs esam pārliecināti, kā iegūt panākumus. Aizjūras tirgiem, mēs maksāt diezgan lielu uzmanību kvalitātes kontroli, tehnoloģiju attīstību un vides aizsardzību, pamatojoties uz filozofijas OEM pirmās.

Quality Control: 1) saņemt mūsu pašu ražotas daļas un komponenti, piemēram, plastmasas daļas, metāla daļas, molding un mehāniskai apstrādei un citu saistītu produktu. 2) ievērot standartus, ko pieprasa tirgus, piemēram, CCC, CE, CB un UL sertifikācija.

Tehnoloģiju attīstība: ļoti stipra un pieredzējusi R & D komanda ir iesaistījusies turpinot energotaupības tehnoloģiju attīstību, pārtikas drošību un svaigumu, gudrs izmantot telpu, ergonomisks dizains, produktu uzticamību, trokšņa samazināšanu un vides aizsardzību. Tie ir pastāvīgie virzienos mēs īsteno.


Vides aizsardzība: laikus, ar vairāk un vairāk videi draudzīgu produktu ir apgādātas ar R600a gāzes un cyclopentane putošanu. Turklāt, lai atbilstu Eiropas tirgiem, mēs stingri ievēro statūtus par bīstamo vielu Ierobežošanu un EEIA. Tāpēc mums ir daudz uzticības, lai sasniegtu win-win stratēģiju ar abpusēju labumu. Sirsnīgi aicinām klientus no visas pasaules, lai sadarboties ar mums, ne tikai uzņēmuma, bet arī ilgtermiņa draudzība starp mums.